Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne są ważną częścią mojej codziennej pracy. Uwielbiam ten moment, kiedy kilka często enigmatycznych wskazówek, pomysłów i marzeń przeradza się w końcowy biżuteryjny projekt. Jeszcze bardziej kocham chwilę, w której otwieracie przesyłkę, a w chwilę później dzielicie się ze mną pierwszym wrażeniem ♥.

Wszystko zaczyna się oczywiście od projektu. Przyznaję się, nienawidzę rysować. Owszem, na własne potrzeby często wykonuje szkice, ale już dzielenie się nimi budzi we mnie stres. A skoro już o stresie mowa, to nie wykonuję projektów "na wczoraj". Na jutro zresztą też nie ani na żaden inny termin, o którym z góry wiem, że go nie dotrzymam. Kocham swoją pracę i chcę, żeby tak pozostało, a stres wyzwala we mnie najgorsze instynkty i wszystko nagle zaczyna mi lecieć z rąk.Z założenia nie wykonuję prac z materiałów biologicznych (skóry, włosów) <- [tak zdarzały się takie zlecenia ;)], z elementów chronionych zwierząt (kości słoniowej, skóry krokodyla itp.), ani złota [kocham srebro i raczej nic się w najbliższym czasie nie zmieni]. Rzadko oprawiam kamienie powierzone, a już w szczególności nie podejmę się oprawy drogocennego brylantu odziedziczonego po babci <- [wszystko przez ten stres]. Nie wykonuję również projektów religijnych, politycznych, ani światopoglądowych, chyba że będzie to latający potwór spaghetti albo kwiat życia :). Nie podejmuję się również prac w technikach, których nie znam - repusowanie, artystyczny grawer czy też mokume gane są mi obce, zwyczajnie nie dam rady :). Ostatnia zasada dotyczy powielania prac innych twórców. Nie robię tego nigdy, nawet jeżeli jest tydzień do Świąt Bożego Narodzenia, a oryginalny twórca jest zawalony robotą :). Z chęcią wykonam coś własnego, ale szanuję prawa autorskie i nie powielam prac innych osób, licząc na wzajemność ;).

Jeżeli w mojej ofercie nie ma aktualnie niczego, co spełnia Twoje oczekiwania, chcesz zmodyfikować istniejący projekt, chcesz to samo, ale inne, chciałabyś coś podobnego do biżuterii już sprzedanej, albo zwyczajnie chcesz, ale nie wiesz jeszcze do końca co - napisz do mnie, coś wymyślimy. Nie będzie szybko, ale jestem pewna, że będziesz zadowolona. W każdy wykonany projekt wkładam kawałek serca i mam nadzieję, że otwierając przesyłkę, będziesz miała okazję ten kawałek serca zobaczyć ♥.

Szukasz inspiracji? Polecam galerię niedostępnych już, archiwalnych prac - bransoletki, pierścionki, kolczyki lub klipsy


 

Przejdź do strony głównej