Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Pakowanie

Pakowanie

Biżuteria to nie tylko kawałek metalu czy oprawiony kamień. Dla mnie to coś bardzo osobistego, uzupełnienie ubioru, sposób na podkreślenie swojej indywidualności, szczególny prezent i pamiątka na lata. Dlatego właśnie tyle samo atencji ile wkładam w jej wykonanie, przykładam do sposobu wysyłania jej w świat. Opakowanie ma być nie tylko bezpieczne, ale również ma być dopełnieniem tego, co znajduje się w środku.


Od lat próbuję zdecydować się na jeden rodzaj pudełek i nie potrafię. Kocham różnorodność, kocham mieć wybór i dlatego pudełka dobieram do biżuterii dopiero na etapie pakowania. Możesz otrzymać romantyczne pudełko z kokardką, eleganckie pudełko ze sztucznej skóry, rozkoszne pudełeczka z kwiatowymi motywami, lub eleganckie połyskujące zupełnie klasyczne wzory. Biżuteria umieszczona wewnątrz pudełka jest dodatkowo na czas transportu unieruchomiona bibułkowym papierem, zależy mi bowiem na tym, żeby nie wędrowała po pudełku w czasie drogi.

 
Pudełko z biżuterią jest oznakowane logiem z adresem sklepu. To pozwoli Ci wrócić do mnie za jakiś czas, kiedy będziesz potrzebowała drobiazgu dla siebie lub bliskiej Ci osoby ♥. Pudełeczko biżuteryjne wraz z wizytówką, paragonem, certyfikatem potwierdzającym zakup oraz odrobiną słodyczy trafia do większego, kartonowego pudełka. Chcę mieć pewność, że przesyłce nie stanie się nic złego nawet podczas bardzo długiej podróży. Certyfikat potwierdza fakt zakupu biżuterii, a dodatkowo znajduje się na nim kilka informacji, które z czasem mogą w pamięci ulec zatarciu (rodzaj kamieni, technika, waga i rodzaj użytego metalu).

 

Na koniec wszystko trafia do ostatecznego pudełka z adresem. W przypadku poczty polskiej jest to pudełko mini paczki, a w przypadku przesyłek kurierskich i paczkomatowych kolejne kartonowe pudełko :).

Prawda, że tak przygotowana przesyłka nie może ulec zniszczeniu w trakcie transportu ? ♥

Przejdź do strony głównej